IMG_5687_1-01

POZNAJ MNIE

Nazywam się Paulina Janikowska. Jestem dyplomowanym coachem mentorem, konsultantem kryzysowym oraz trenerem biznesu. W swojej pracy stosuję wiedzę i umiejętności zdobyte podczas Studiów Magisterskich na Wydziale Humanistycznym INP Akademii Bydgoskiej  oraz Dziennikarstwa, na Studiach Podyplomowych z Coachingu, Akademii Professional Coaching oraz w Instytucie Pozytywnej Terapii Kryzysu w Gdyni.

Dyplomowany coach mentor

Moja dotychczasowa aktywność społeczna nauczyła mnie pokory oraz  indywidualnego podejścia do każdego człowieka, a 15 lat doświadczenia pracy w czołowych korporacjach nauczyło mnie pragmatycznego i zorientowanego na cel działania oraz maksymalnego wykorzystywania ponadprzeciętnych umiejętności interpersonalnych we współpracy z wyjątkowo wymagającymi partnerami.

Jako konsultantka kryzysowa oraz coach/mentorka kryzysowa, zdobyłam nie tylko wiedzę i umiejętności teoretyczne ale także praktyczne. Sama doświadczyłam w swoim życiu ciężkiego kryzysu stąd wiem doskonale przez co przechodzą moi potencjalni  klienci, wiem też jak udzielić im fachowej pomocy. Fakt doświadczenia kryzysu oraz przejścia przez wszystkie jego etapy stał się niewątpliwie moim atutem, ponieważ uwiarygadnia wszystko to, o czym mówię klientom i czego chcę ich nauczyć.

Jestem żywym dowodem na to, że kryzys może stać się impulsem do rozwoju osobistego, zmiany dotychczasowego życia i osiągania sukcesów. Moja misją jest sprawić, żebyś bez względu na to z jakiego rodzaju kryzysem się mierzysz, zobaczył i uwierzył, że to punkt zwrotny w twoim życiu i pomóc ci czerpać z tych zasobów w celu zbudowania twojego nowego pokryzysowego świata.

BĄDŹMY

W KONTAKCIE

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ JUŻ TERAZ