Konsultacje i Szkolenia

W kontaktach z ludźmi zawsze ceniłam sobie szczerość, uczciwość i indywidualne podejście. Wierzę w te metody postępowania, bo zawsze sprawdzają się w mojej pracy. Nie stosuję gotowych szablonów, dróg na skróty, pośrednich i tymczasowych rozwiązań, bo wiem, że to nie działa. Dlatego, żeby przygotować dla ciebie wartościowe szkolenie lub zastosować alternatywną metodę rozwojową chcę „wejść w twoje buty”. Potrzebuję się dowiedzieć czego ci brakuje aby osiągnąć pożądany efekt i gdzie wg. ciebie potrzebna jest moja pomoc.

IMG_5687_1-01

Konsultacja Kryzysowa

czyli pomoc  na pierwszej linii osobie w kryzysie, której celem jest jej emocjonalne oraz psychologiczne wsparcie. Ustabilizowanie i przywrócenie ci możliwości funkcjonowania, poczucia, że odzyskujesz kontrolę i panujesz nad sytuacją jest istotą tej konsultacji. Zaopatrzenie cię w konieczną wiedzę jak możesz sobie dalej poradzić a następnie, jeśli to konieczne skierowanie cię do dalszej pomocy u specjalisty. Jeśli czujesz, że wydarzenie kryzysowe, którego doświadczasz  przerasta twoje możliwości i umiejętności poradzenia sobie z nim, to właśnie dzięki skorzystaniu z pierwszej pomocy psychologicznej jesteś w stanie powrócić do stanu równowagi.

Podczas konsultacji otrzymasz:

-wsparcie emocjonalne

-wiedza o tym, co się z tobą dzieje i dlaczego, oraz

-wskazówki co zrobić, jaką masz alternatywę żeby zmienić obecny stan i wrócić do normalnego funkcjonowania.

Konsultację prowadzę zgodnie z wytycznymi WHO wg.  modelu pierwszej pomocy psychologicznej RAPID

Coaching

Przyglądając się swoim celom i pracując nad ich osiąganiem podczas sesji coachingowych odkrywasz nową perspektywę, zauważasz rozwiązania, których wcześniej nie brałeś pod uwagę, bo być może tkwiłeś w ograniczających cię przekonaniach, że są poza twoim zasięgiem.  Coaching jest podróżą w głąb siebie, przełamaniem stereotypów, lęków, własnych ograniczeń.

Podczas pracy na sesjach najważniejsze jest dla mnie twoje przekonanie, że zmierzasz we właściwym dla siebie kierunku i osiągasz cel, który sobie postawiłeś.

Jeśli tylko masz odwagę wyruszyć w tą podróż, dokonać zmian w życiu chętnie wesprę Cię moim doświadczeniem, byś z sukcesem uporządkował twoją nową rzeczywistość.

Coaching i Mentoring Kryzysowy

to narzędzia, które stosuję w pracy z osobami w lekkim i średnim kryzysie. Dzięki nim  klient nie tylko radzi sobie z kryzysem, ale uczy się wykorzystywać go do własnego rozwoju.

Dokonuję rozpoznania oraz ustalam czy mam do czynienia z osoba w kryzysie oraz jak głęboki on jest. To pozwala mi na dobranie adekwatnej metody pracy.

Terener biznesu

Mówi się, że w życiu pewne są tylko dwie rzeczy: podatki i smierć. Ja dołożę do tego jeszcze zmiany, bo w dzisiejszych czasach są równie pewne. Czasem są to zmiany wyczekiwane a czasem zaskakujące, które wywracają życie i biznes do góry nogami.

Nasi partnerzy biznesowi też się zmieniają.  Czasy kolorowych folderów, katalogów, ulotek i innych gadżetów reklamowych już minęły i nikogo już nie powalają z nóg. Twoi klienci  też nie stoją w miejscu. Świetnie znają techniki sprzedaży, rozwijają swoje kompetencje i coraz rzadziej „łapią się” na marketingowe chwyty. Oczekują konkretów dzięki którym będą rozwijać swój biznes jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze.

A czy ciebie stać na utratę swoich partnerów biznesowych?

Proponuję ci udział w cyklu szkoleń pt. “Kryzys w Robocie”, które dla ciebie poprowadzę.  

Szkolenia te, pomogą Ci w postawieniu diagnozy, odnalezieniu odpowiedzi na pytanie w czym tkwi problem oraz w odnalezieniu  adekwatnych rozwiązań, które z sukcesem wprowadzisz w życie.

Wartością nadrzędną udziału w tym cyklu jest fakt, że każdy jego uczestnik wyposażony w specjalistyczną wiedzę, umiejętności oraz narzędzia, które pomogą mu radzić sobie z sytuacjami kryzysowymi w organizacji stanie się świadomymym, pewniejszymi siebie partnerem traktującym zmianę jako naturalną i nieodzowną w organizacji. Wzrośnie jego poczucie sprawczości i motywacja  do angażowania się w nowe wymagające projekty.

„KRYZYS W ROBOCIE”

Na program cyklu szkoleń „KRYZYS W ROBOCIE”, który dla Was poprowadzę składają się:

ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY… I CO DALEJ?

Czyli jak wprowadzić i zarządzać zmianą w zespole i firmie w trudnych czasach?

Jak poradzić sobie z oporem i lękiem przed zmianą w zespole? 

Szkolenie i warsztat są dedykowane szefom, dyrektorom, właścicielom i wszystkim pracownikom firm, których organizacje stoją u progu zmiany.

To szkolenie da odpowiedź na pytania:

jak obniżać poziom lęku i oporu przed zmianą,
jak angażować pracowników i zespoły w proces zmiany  
jak przeprowadzić zespół przez trudny okres zmiany.

Po zakończeniu tego szkolenia jego uczestnicy będą potrafili :

Czynnie uczestniczyć w procesie zmiany,
Radzić sobie z oporem wobec zmiany
Wdrożyć i wprowadzić zmianę

„GDYBY MI SIĘ CHCIAŁO, TAK JAK MI SIĘ NIE CHCE”. CZYLI JAK SOBIE PORADZIĆ I POKONAĆ WYPALENIE ZAWODOWE?

Czy wiesz skąd u pracowników spadek motywacji do podejmowania działań? Czy znasz swoich pracowników/ partnerów biznesowych i wiesz co ich motywuje a co zabija u nich chęć pracy i kreatywnego podejścia do obowiązków? Czy wiesz jakie mają talenty, predyspozycje? Jakie nawyki stoją na przeszkodzie do realizacji celów i zadań twojego zespołu?

Prokrastynacja? Konflikt w zespole? Brak jasno sprecyzowanych celów? Brak poczucia sprawczości? Brak motywacji?

Jako szef chcesz zarządzać twórczym, prężnie działającym zespołem ludzi, którzy osiągają ponadprzeciętne wyniki. Zaangażowany, zmotywowany zespół to podstawa do osiągania celów każdej organizacji.

Warsztat, który Tobie proponuję ma przede wszystkim na celu:

-postawienie diagnozy skąd spadek bądź brak motywacji do działania,
-wyposażenie w narzędzia, które pomogą w poradzeniu sobie ze spadkiem motywacji i wypaleniem zawodowym,
-uświadomienie wagi motywacji wewnętrznej,
-poczucia sprawczości i zaangażowania wśród twoich pracowników.

Po ukończeniu szkolenia będziesz potrafił:

-zastosować najważniejsze teorie izasady motywowania zespołu
-zastosować metody motywowania odwołując się do cech osobowościowych i psychologicznych pracownika
-rozwiążesz sytuacje konfliktowe w zespole
-w sposób niematerialny pobudzić motywację pracowników

„ JA O NIEBIE TY O CHLEBIE”  O KRYZYSIE KOMUNIKACJI NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH W KORPORACJI.

W dzisiejszych czasach umiejętność efektywnego komunikowania się jest kluczowa. Brak możliwości „dogadania się” między członkami organizacji, chaos i szum komunikacyjny  to, w  efekcie fiasko w procesie sprzedaży. Brak wiedzy o kliencie, brak umiejętności odnalezienia się w jego świecie, to wszystko może świadczyć o kryzysie w komunikacji na który cię nie stać, prawda?

Podczas tego szkolenia dowiesz się:

-czy powinieneś więcej mówić czy słuchać.
-czy warto mówić językiem klienta
-jak usłyszeć i odpowiadać na potrzeby klientów a może je ignorować? –jak i gdzie postawić granicę w kontakcie z klientami- a może w ogóle jej nie stawiać?
-czym jest a czym nie jest asertywność.

Po ukończeniu kursu zyskasz:

-umiejętność aktywnego słuchania oraz odpowiadania na jego specyficzne potrzeby
-będziesz stosował asertywny przekaz skierowany na konkretny problem a nie na człowieka
-będziesz wiedział jak postawić granicę w kontakcie z klientem

IMG_5625_1-01

BĄDŹMY

W KONTAKCIE

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ JUŻ TERAZ